Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znaki kierujące i znaki produktowe

Znaki kierujące i znaki produktowe

Eleganckie i nowoczesne systemy animowanej informacji wizualnej, Stosowane głównie jako znaki kierunkujące oraz animowane piktogramy produktów na stacjach paliw. Witacze to zaproszenie do twojej firmy z animowaną, dynamicznie zmienną treścią.

W jaki sposób zwiększyć atrakcyjność przekazywanej informacji?
Jak przekazać wiele informacji na niewielkiej powierzchni?
Odpowiedzią na te pytania są animowane piktogramy. Obecna technika LED pozwala na uzyskanie wysokiej jakości animowanych obrazów i treści na każdej powierzchni z jasnością odpowiednią do pracy w pełnym słońcu. Żadna inna forma informacji i reklamy zewnętrznej nie przyciąga bardziej uwagi obserwatora. Systemy anonimowej informacji pozwalają na swobodną zmianę wyświetlanych treści oraz optymalnie wykorzystują powierzchnię ekspozycyjną. Nasze prezentery piktogramów oraz znaki kierunkujące skutecznie zwiększają rozpoznawalność i atrakcyjność obiektu.

Witamy w świecie nowoczesnych technologii opartych na diodach LED. Oświetlenie, reklama, informacją, to dziedziny w których jesteśmy najlepsi. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla domu, przemysłu, handlu oraz dla kultury i sztuki.

Skontakuj się!

Kcyńska 48
85-304 Bydgoszcz

Tagi

ELSPACE.PL © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Go To Top