Skip to content Skip to footer

Oświetlenie konturowe LED – prosto od producenta.

Profesjonalny neon, KONTUR LED idealny do dekoracji i reklamy. Doskonały, jako oświetlenie konturowe, obrysowe przypominające klasyczne neony lecz ekonomiczne i o dużej trwałości. Produkujemy standardowe oraz specjalne wykonania konturu LED, odpowiednie dla zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. 

KONTUR 2020

System oświetlenia dekoracyjnego i reklamowego pozwalający na uzyskanie świecącego obrysu  przypominający klasyczne neony. Jest to sztywna tuba która umożliwia szybkie wykonanie trwałego i efektownego oświetlenia konturowego które bez względu na warunki atmosferyczne i temperaturę otoczenia utrzymuje linie proste. Instalacja jest wyjątkowo łatwa i szybka.
Tuby są zatrzaskiwane w specjalnych uchwytach instalacyjnych ze stali nierdzewnej. Neon jest to profil z wykonany z poliwęglanu ze źródłem światła LED wewnątrz. KONTUR2020 dostępny jest w wielu kolorach czerwony, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały oraz innych na indywidualne zamówienie. Maksymalna długość pojedynczego profilu to 3m, który można dowolnie skracać i docinając z jednego końca, druga strona zakończona jest przewodem przyłączeniowy.
Źródłem światła są wysokosprawne i bardzo trwałe diody LED w postaci 3m wsuwanego wkładu zabezpieczonego wodoodpornym polimerem. 

Pliki do pobrania:
Karta techniczna: pobierz
Ulotka informacyjna: pobierz

Witamy w świecie nowoczesnych technologii opartych na diodach LED. Oświetlenie, reklama, informacją, to dziedziny w których jesteśmy najlepsi. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla domu, przemysłu, handlu oraz dla kultury i sztuki.

Skontakuj się!

Kcyńska 48
85-304 Bydgoszcz

Tagi

ELSPACE.PL © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Go To Top