Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pylony cenowe i wyświetlacze 4 cyfry

Pylony cenowe

Zamów nowy pylon cenowy! Naprawa i modernizacja pylonów cenowych, wyświetlacze cen 4 cyfry. Profesjonalne i eleganckie pylony cenowe, reklamowe oraz informacyjne wraz projektem, wykonaniem, dostawą i montażem. Wyposażone w podświetlane logotypywyświetlacze cen 4 cyfry oraz wyświetlacze reklamowe.

pylony cenowe, naprawa pylonów, modernizacja pylonów, wyświetlacze cen 4 cyfry, producent pylonów, elspace.pl
pylony cenowe, naprawa pylonów, modernizacja pylonów, wyświetlacze cen 4 cyfry, producent pylonów, elspace.pl

Wyświetlacze cen 4 cyfry

Produkowany przez naszą firmę system wyświetlaczy TOT2 instalowany w pylonach cenowych dla stacji paliw jest przystosowany do wyświetlania 4 cyfr. System ten jest w stanie wyświetlić maksymalnie do 5 cyfr. Klient otrzymuje gwarancję jakości i trwałości wykonywanych przez nas produktów, dzięki czemu każda inwestycja się opłaca na długie lata. System wyświetlaczy TOT2 produkowany jest z modułami energooszczędnymi LED. Jest prosty w obsłudze i umożliwia automatyczną zmianę cen. Sterowany z poziomu stacji, pilotem, komputerem ręcznie lub automatycznie.

 

Pylon cenowy dla Twojej stacji

Wysokiej jakości i profesjonalnie wykonane pylony cenowe są doskonałą wizytówką każdej firmy. Nasze projekty wyraźnie wyróżniają się elegancją projektu i wykonania.

Stosujemy najwyższej jakości materiały gwarantujące wieloletnią trwałość i estetykę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania o profesjonalnej jakości pozwalające na intuicyjną i prostą obsługę.

1 Comment

  • Mark
    Posted 7 września, 2022 at 1:20 pm

    Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

Leave a comment

Witamy w świecie nowoczesnych technologii opartych na diodach LED. Oświetlenie, reklama, informacją, to dziedziny w których jesteśmy najlepsi. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla domu, przemysłu, handlu oraz dla kultury i sztuki.

Skontakuj się!

Kcyńska 48
85-304 Bydgoszcz

Tagi

ELSPACE.PL © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Go To Top