Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Energooszczędne ekrany LED

Energooszczędne ekrany LED

Technologia LED w dzisiejszych czasach, jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologii nie tylko oświetlenia, ale również technologią wykorzystywaną i to skutecznie w branży ekranów, telebimów, czy też mniejszych wyświetlaczy. Z dnia na dzień ceny za elektryczność wzrastają i to kilkukrotnie. Utrzymanie działalności staję się mniej opłacalne, co za tym idzie… firmy szukają rozwiązań, które pozwolą oszczędzić finanse w każdej ze stron swojej dziedziny.

Wysokiej jakości telebimy

Wybór reklamy, jaką jest prezentacja na ekranie/telebimie LED jest nie tylko oszczędny, ale równie bardzo efektywny. Nowoczesne wykonanie, wysoka jakość  potrafi się zwrócić kilkukrotnie w bardzo krótkim czasie.

telebimy ekrany led elspace.pl wynajem ekranów wyświetlacze led

Nasza firma ELspace jest nie tylko producentem ekranów wykorzystujących najnowsze technologie… Prowadzimy również wynajem sprzętu, jakim są wyświetlacze, ekrany, i większych rozmiarów telebimy.

Nasze ekrany możesz wynająć na różnego rodzaju eventy, spotkania firmowe, prezentacje, imprezy okolicznościowe, koncerty i wiele innych. Wszędzie tam gdzie chcesz pokazać się, z jak najlepszej strony.

Wysokiej jakości ekrany, czy telebimy na każdego rodzaju evencie dają niesamowity efekt, przykuwają uwagę i zapadają w pamięci wszystkich osób oraz oczywiście na zdjęciach i nagraniach osób trzecich, czy też potencjalnych klientach. Promocja sama się rozrasta!

 

Wynajem – ekrany, telebimy, wyświetlacze LED

W naszej firmie mają Państwo możliwość wynajęcia profesjonalnych ekranów LED, niezwykle dobrej jakości obraz oraz funkcjonalność dają nieograniczone możliwości. Nasze ekrany znajdują zastosowanie na różnego typu eventach… koncerty, prezentacje, festyny, spotkania tematyczne, wszędzie tam, gdzie liczy się dobry wizerunek. Moduły LED, z których wykonujemy różnego rozmiaru ekrany są przystosowane do użytku zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz nawet w pełnym słońcu, nie tracąc przy tym na jakości wyświetlanego obrazu.

 

Ekran LED P5 – wysoka jakość!

wyświetlacz P5 SMD elspace pl
wyświetlacz P5 SMD elspace pl

Wysokiej jakości moduły LED P5 stosowane w naszych ekranach posiadają aż 16mln kolorów przy 24000Hz odświeżania. Współpracując z nowoczesnymi kartami sterującymi dają możliwość wyświetlania live lub ustalonego materiału. Łączność z kartami jest dostępna przewodowo lub bezprzewodowo nawet z urządzeń mobilnych. Karty te można również podłączyć pod dostępną sieć internetową, a wtedy sterowanie odbywa się z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

  • do powieszenia lub postawienia
  • do wewnątrz i na zewnątrz
  • jasność 6000nit
  • wyświetlanie live lub przygotowanych materiałów
  • moduły P5
  • 16mln kolorów
  • łączność bezprzewodowa
  • montaż modułów w ekran o różnych rozmiarach

 

Wynajmij ekran z jego obsługą lub bez!  Do firmy, dla reklamy, na wszystkie eventy!

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 531 027 068

Leave a comment

Witamy w świecie nowoczesnych technologii opartych na diodach LED. Oświetlenie, reklama, informacją, to dziedziny w których jesteśmy najlepsi. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla domu, przemysłu, handlu oraz dla kultury i sztuki.

Skontakuj się!

Kcyńska 48
85-304 Bydgoszcz

Tagi

ELSPACE.PL © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Go To Top